دات نت نیوک
Background Color:
 
Background Pattern:
Reset
جستجو

اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 03 دی 1397
پنج تشکل برتر به حامیان نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد پیوستند

  پنج تشکل برتر به حامیان نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد پیوستند

امتیاز: Article Rating

سید رضا شهرستانی، عضو شورای سیاست گذاری نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران خبر داد که تشکل های برتر حوزه فولاد و صنایع معدنی نیز به حامیان نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران پیوستند.

شهرستانی عنوان کرد: انجمن آهن و فولاد، انجمن سنگ آهن ایران، انجمن صنفی کارفرمائی صنعت مواد نسوز، انجمن مهندسی متالورژی و مواد ایران و اتحادیه سراسری تعاونی های تخصصی فولاد و معدن جزو حامیان جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران قرار گرفتند.

شهرستانی گفت: مهندس زاویه، دبیر انجمن نسوز و مهندس اکبریان، دبیر انجمن سنگ آهن جزو اعضای شورای سیاست گذاری جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران می باشند.

عضو هیئت مدیر انجمن تولیدکنندگان فولاد افزود: حضور این تشکل ها از این نظر مهم است که نگاه ملی به افزایش توان تأمین در زنجیره فولاد در این رویداد ملی مدنظر است.

وی توضیح داد: با اینکه انجمن آهن و فولاد اهتمام به برگزاری سمپوزیوم فولاد دارد و انجمن سنگ آهن نیز همایش تخصصی خود را سالانه برگزار می کند اما از آنجا که ماهیت این رویداد ملی متفاوت از سایر رویدادهای تخصصی است، به جمع حامیان پیوستند و ملاحظه می کنید که اعضای آنها و غول های معدنی کشور همانند شرکت چادرملو و گل گهر نیز در این رویداد حضور دارند.

شهرستانی خاطرنشان کرد: حضور سایر انجمن ها نیز به افزایش توان تأمین و داخلی سازی کمک می کند چرا که برای مثال حدود ۷۰درصد نسوز کشور در صنعت فولاد مصرف می شود و حضور این تشکل ها و شرکت های عضو به همکاری بین فولادسازان و تأمین کنندگان جان تازه ای می دهد.

به گفته این عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد: حضور انجمن آهن فولاد و همچنین انجمن مهندسی متالورژی به ریاست دکتر نیلی احمد‌آبادی، رئیس دانشگاه تهران به ارتباط بین صنعت و دانشگاه کمک می کند و برنامه های معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری در این نمایشگاه نیز در همین راستا است.

وی افزود: اتحادیه سراسری تعاونی های تخصصی فولاد و معدن نیز جزو زیر مجموعه های وزارت کار است و اعضای آن جزو تولیدکنندگان فولاد و سازه های فولادی هستند.

شایان ذکر است، نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران با مشارکت شرکت های فعال در زنجیره فولاد طی ۴روز از ۱۷ تا ۲۰ دی ماه سال جاری در مرکز همایش ها و نمایشگاهی برج میلاد برگزار می شود.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • پنج تشکل برتر به حامیان نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد پیوستند
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت